O mnie

Witam Państwa bardzo serdecznie na moim blogu, dotyczącym medycyny komórkowej, który jest uzupełnieniem strony: www.akademia-medycyny-komorkowej.pl

Głównym celem, dla którego blog ten powstał, jest poszerzanie naszej wiedzy z zakresu zdrowia w aspekcie medycyny komórkowej.

Wprawdzie nie ma tutaj miejsca na Państwa komentarze, ale zapraszam Państwa do zgłaszania uwag na moją pocztę: akadmedkom@gmail.com, bądź telefonicznie: tel. 506 104 932

Nazywam się Anna Stuczeń i jeśli Państwo pozwolicie chciałabym napisać Państwu dlaczego – tak bardzo wnikliwie, zainteresowałam się zdrowiem i medycyną komórkową.

Według Światowej Organizacji Zdrowia ( WHO ) nasze zdrowie jest stanem pełnego dobrostanu fizycznego, psychicznego, społecznego i duchowego a nie jedynie brakiem choroby czy niepełnosprawności.

Inaczej mówiąc : dobry stan zdrowia oznacza stały i wysoki poziom czystej energii, równowagę emocjonalną, jasność umysłu, odporność na choroby zakaźne oraz umiejętność obrony przed nowotworami i chorobami układu krążenia, co w rezultacie prowadzi do spowolnienia procesu starzenia się organizmu i długiego życia.

Ja, chcąc ten stan osiągnąć, zaczęłam zbierać informacje na temat zdrowia i w ten sposób w 2011 roku, natrafiłam w internecie na stronę  Międzynarodowej Koalicji w Obronie zdrowia, którą powołał do życia Dr Matthias Rath – nie tylko lekarz, naukowiec i autor dwóch wspaniałych książek: ” Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca, tylko my ludzie” oraz „Zwycięstwa nad rakiem” a także wielu publikacji naukowych, ale również filantrop, społecznik i wreszcie wyjątkowy człowiek.

Koalicja ta, jest częścią światowego ruchu o nazwie ” Movement of live” czyli „Ruchu Życia”. Jego celem jest umożliwienie wszystkim mieszkańcom Ziemi życia w zdrowiu, pokoju i w społecznie sprawiedliwym świecie a cel ten można osiągnąć dzięki badaniom naukowym oraz powszechnej edukacji w zakresie zdrowia i nie tylko, ale przede wszystkim dzięki zaangażowaniu wielu ludzi, do grupy których mam zaszczyt należeć od czterech lat, a zwieńczeniem tego było w lutym tego roku, moje uczestnictwo wraz z kilkoma innymi członkami naszej Koalicji w kilkudniowym szkoleniu z zakresu medycyny komórkowej w Holandii a także uczestnictwo w wyjątkowym wydarzeniu – spotkaniu z Dr. Rathem, które upewniło mnie w przekonaniu, że wówczas podjęłam bardzo ważną i trafną decyzję, dzięki której mam możliwość wnieść do tego wspaniałego i na tak ogromną skalę przedsięwzięcia, również mój minimalny wkład.

Przedstawiam Państwu zdjęcia z tych wydarzeń.

Było to możliwe, ponieważ od momentu przystąpienia do Koalicji temat medycyny komórkowej towarzyszy mi każdego dnia – różnorodna edukacja własna z zakresu zdrowia, chorób, fizjologii i anatomii człowieka – poprzez wykłady prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów, czytanie fachowej literatury, korzystanie z zasobów badań naukowych Instytutu Dr Ratha w Kalifornii oraz szkolenia dotyczące medycyny komórkowej w ramach Koalicji Dr Ratha a także profilaktyki zdrowia poprzez zastosowanie medycyny naturalnej, jako, że profilaktyka w medycynie akademickiej nie istnieje a ta rzekoma, polega jedynie na badaniach, które wykrywają istniejące już choroby.

Prowadzę też spotkania i indywidualną edukację z tego zakresu, osób zainteresowanych medycyną komórkową, skutkiem czego, już drugi rok należę do grupy kilkunastu infolinierów Koalicji Dr Ratha, , co daje mi coraz większą możliwość rozwoju, ponieważ ucząc innych, sami się uczymy ( Seneka Młodszy ).

Przedstawiam Państwu Gazetkę naszej Koalicji ” Co w trawie piszczy ” w której znajduje się mój profil. Pobierz gazetkę

Jest taki pogląd, że podobne ( również, jak sądzę, wydarzenia ) przyciąga podobne, bo przecież składamy się nie tylko z ciała, ale także umysłu i ducha ( CUD ), więc na początku marca w niecodziennych okolicznościach – nie mających nic wspólnego ze zdrowiem człowieka w wymiarze fizycznym, nie mówiąc już o medycynie komórkowej – bo w Teatrze Wielkim w Łodzi, tuż przed spektaklem – dosłownie w przelocie, miałam szczęście ( nie wiedząc kim Ta Pani jest ) spotkać Osobę, która, jak się później okazało, jest Osobą wyjątkową, bo kochającą ludzi, ciepłą, wrażliwą i działającą bezinteresownie w różnych zakresach, na rzecz innych – Panią Krystynkę Maciąg z NTV z Wrocławia.

Owocem – naszej, trwającej niespełna dwie minuty rozmowy, było zaproszenie mnie na rozmowę do studia NTV i chociaż mój całkowity brak doświadczenia w tym zakresie spowodował tremę, która dała znać o sobie w najprzeróżniejszy sposób, to jednak mam nadzieję, że w jakimś stopniu informacje podane podczas naszych dwóch rozmów, mogą być dla Państwa przydatne.

Przedstawiam Państwu nagrania z rozmów: w marcu i maju 2015r.

Mam również nadzieję, że informację jakie znajdziecie Państwo w przyszłości na moim blogu, pomogą Państwu w podjęciu decyzji o głębszym zainteresowaniu się nie tylko zdrowiem własnym i swoich bliskich ale także prowadzeniem każdego dnia – naprawdę zdrowego stylu życia.

 

omnie

Życzę Państwu zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze !!!
Anna Stuczeń